איך לדעת איזה מידה את בטבעת?

עניין התכשיטים מעסיק נשים רבות במהלך חייהן, והוא חשוב לרבות מהן. ישנן כיום אינספור טבעות, החל מטבעות פשוטות ועד לטבעות כסף וזהב אמיתיות. חשוב להכיר את מידת הטבעת שלך לפני הכל. 

אפליקציה למדידת טבעת 

עם העידן המודרני הנהדר שלנו לא חסרות אפשרויות למדידה, אחת מהן והנגישה ביותר היא אפליקציה שפשוט מודדת את היקף האצבע שלך, או יכולה למדוד את טבעת הזהב שלך בכך שתניחי אותה על המסך שלך בזמן שהאפליקציה פועלת, ובכך היא תמדוד בעצמה. 

מדידה בעזרת חוט או נייר

עוד אופציה נחמדה, היא לקחת נייר ישר ודק למשל, למדוד את היקף האצבע ולסמן עם טוש את הנקודה בה הנייר מגיע לצדו השני. לאחר מכן, תיישרי את הנייר ותמדדי עם סרגל את האורך, באינטרנט יש דפי המרה רבים לטבעת זהב ותוכלי להעזר בהם. 

הגעה לחנות תכשיטים תעשה את העבודה 

האופציה הכי מדויקת היא להגיע לחנות תכשיטים שתרצו לקנות בה, ולבקש בו במקום למדוד את היקף האצבע ובכך בזכות מכשיר מסוים של מדידה, ניתן למדוד את ההיקף בלי בעיה כלל. 

מידת הטבעת – בהחלט חשוב לך לדעת 

חשוב מאוד להכיר את מידת הטבעת שלך, שכן במידה ותהיי בסיטואציה בה לא תוכלי למדוד את היקף האצבע שלך ותצטרכי לבחור, זו תהיה קצת בעיה. רבות הנשים שפשוט זוכרות בעל פה את מידת טבעת הזהב ובכך לא מסתבכות. לכן קחי אחד מהטיפים ונצלי את ההזדמנות הזו. 

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

PRP אחרי השתלת שיער

השתלת שיער הוא אחד מהטרנדים שסוחפים את ישראל והעולם בשנים האחרונות. המון מדברים על היתרונות של הטיפול, אך שוכחים לעסוק ביום שאחרי ההשתלה. כדי שההשתלה

קרא עוד »

תוכן עניינים

אודות Upto:

אפטו – פורטל תוכן ופנאי מוביל בתחומו. אנו מספקים תכנים חדשים מדי יום בתחומים הכי מעניינים והקטואלים בישראל! אתם מוזמנים ליהנות מהתוכן העשיר באתר בחינם לחלוטין

יצירת קשר