5 הכשרות מקצועיות שיתנו לכם כרטיס כניסה לעולם ההייטק

תוכן עניינים

עולם ההייטק היום קורץ יותר מתמיד. משכורות גבוהות בפער מיתר שוק העבודה, משרדים שווים, תנאים נוחים וחיי חברה מושקעים. אין אחד שלא היה רוצה להתברג לעולם ההייטק. עם זאת, אנשים רבים לא מעוניינים לעשות תואר שיכניס אותם לתחום מסיבות כאלו ואחרות ומחפשים כרטיס כניסה קצת שונה. בואו לשמוע על 5 הכשרות מקצועיות שיתנו לכם כרטיס כניסה לעולם ההייטק.

דאטה סיינס

אחד התחומים המבוקשים ביותר היום בהייטק עם אפשרויות תעסוקה מגוונות הוא תחום הדאטה סיינס. אם אתם אנשים שאוהבים לחקור, מסתדרים עם הרבה נתונים, אוהבים להסיק מסקנות ורוצים לעזור לחברות הייטק להתקדם ולמקסם את עצמן, זה בשבילכם. ישנם מספר מכללות בארץ שמלמדות את התחום במקצועיות רבה ושיעזרו לכם להשיג כניסה להייטק.

בודק תוכנה

מה שנקרא בשפה המקצועית QA. התפקיד של בודק תוכנה הוא לבדוק שהמוצר הסופי של החברה עובד כמו שצריך ועומד בתקני האיכות של החברה. אך מעבר לכך הוא גם מעורב מאוד בתהליך הפיתוח של המוצר לאורך כל הדרך. 

אפיון ועיצוב חוויית משתמש

אם אתם אנשים יצירתיים שלא מתחברים בשום צורה לעולם הקודים ושפות התכנות, וגם אתם רוצים להיכנס להייטק, יש לנו את הפתרון המושלם. אפיון ועיצוב חווית משתמש, או בשפה המקצועית ux\ui, הוא תחום שאחראי על עיצוב הממשק של המשתמש עם האפליקציה ומחקר על החוויה של המשתמש. כמה פעמים יצא לכם להשתמש באפליקציה שהייתה לא נוחה לשימוש כלל? כנראה שאם אתם הייתם שם כדי לאפיין את המצב, זה לא היה קורה.

ניהול מוצר

יש לכם חוש ניהול? אוהבים להסתכל על כל התמונה מלמעלה? להיות מעורבים בכל התהליך? ניהול מוצר זה הדרך שלכם להיכנס להייטק. מנהל מוצר אחראי על הקשר עם הלקוחות, לתעדף משימות, לקבוע את חזון המוצר ולדאוג שכולם יהיו מרוצים. ישנם קורסים רבים המציעים הכשרה ייעודית לניהול מוצר.

בניית אתרים

עוד תפקיד נחשק ונחשב בעולם ההייטק. אם אתם רוצים לקחת רעיון של לקוח או של החברה ולבנות אותו במו ידיכם עד שיעלה לאוויר, קחו קורס מקצועי של בניית אתרים ותשתלבו מהר מאוד בשוק העבודה.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

מוצרי SAMSUNG החדשים כבר כאן

סמסונג היא חברת טלפונים מובילה כבר הרבה שנים, היא אחת החברות הכי מוכרות בעולם הסמרטפונים, והיא כה גדולה ורחבה ומחזיקה בידיה מאות מכשירי סלולר איכותיים

קרא עוד »

אודות Upto:

אפטו – פורטל תוכן ופנאי מוביל בתחומו. אנו מספקים תכנים חדשים מדי יום בתחומים הכי מעניינים והקטואלים בישראל! אתם מוזמנים ליהנות מהתוכן העשיר באתר בחינם לחלוטין

יצירת קשר

חדשים באתר!

דילוג לתוכן